Závody rodin 22. 6. 2023

Ve čtvrtek 22. června 2023 jsme se opět sešli všichni, atleťátka z AC Falcon Rokycany, jejich maminky atleťačky a taťkové atleťáci. I přesto, že teploty na teploměru ochotně šplhaly nad hodnotu 30, zúčastnilo se celkem 18 rodinných týmů. Po krátkém organizačním proslovu, seznámení s projektem APCR a v neposlední řadě i představení koordinátorky projektu, paní Petry Sýkorové z ČAS, jsme se rozklusali na atletickém ovále a ve stínu se ve dvojicích poctivě rozcvičili. První disciplínou byla štafeta 2 x 25 m. Rodiny startovaly po dvou týmech, vzájemně se motivovaly a podávaly úctyhodné výkony. Pak se celá skupina rozdělila napůl a všichni se odebraly na stanoviště hodu a skoku. Z důvodů horkého počasí byla tato stanoviště umístěna mimo stadion do stínu stromů a blízkosti pumpy, kde měli všichni možnost se ochladit. Malí i velcí sportovci se opět ukázali v tom nejlepším světle a soupeřili ze všech sil. Poslední disciplína, která na naše závodníky čekala, byl slalomový běh. Jediné stinné místo na ovále nám umožnilo se naposledy zmáčknout a vydat ze sebe i ty poslední síly, co zbyly. Čas do vyhlášení výsledků rodiny vyplnily vyklusáním na ovále a většina z týmů si volný čas ještě vyplnila podbíháním a skákáním přes dlouhé švihadlo. Následovalo vyhlášení prvních 3 týmů za každou disciplínu, vyhlášení a odměnění všech rodin celkově a předání hezkých cen od ČAS. Akce byla úspěšná nejen krásnými výkony, ale i tím, že si všichni užili příjemné odpoledne v pohybu, nikdo se nezranil a bouřky avizované meteorology se nakonec nedostavily....

Výsledky závodů


První společné cvičení dětí s rodiči v rámci projektu Atletika pro celou rodinu proběhne ve středu 22. 2. od 16:30 do 17:30 hodin v tělocvičně v Kyšicích. Případné bližší informace poskytne Kristýna Wendlerová na tel. 724529525.

Společné sportování rodičů s dětmi

Náš oddíl se zapojil do projektu Českého atletického svazu Atletika pro celou rodinu. V průběhu sezóny uspořádáme tréninky dětí s rodiči, vrcholem budou společné závody. Bližší informace se dozvíte od svých trenérů, zároveň je budeme postupně doplňovat.

www.atletikaprorodinu.cz

Vytvořte si webové stránky zdarma!