Výsledky závodů 2022

Běžecký pohár mládeže

průběžné pořadí

Rozhledny v pohybu

konečné pořadí

1. 10. Běh babylonskými lesy

výsledky

28. 9. Mistrovství Plzeňského kraje předžactva

výsledky

19. 9. Sportuj jako Zátopkovi - Rokycany

výsledky

18. 9. Plzeňský kardioběh

výsledky

7. 9. 4. kolo OMD mladšího žactva, Plzeň

výsledky

27. 8. Běh Plzeňské teplárenské kolem Boleveckých rybníků

výsledky

14. 8. Chodská 1500

výsledky

25. 6. Krkavec třikrát jinak

výsledky

21. 6. 3. kolo OMD mladšího žactva, Stříbro

výsledky

12. 6. Běh historickým Stříbrem

výsledky

11. 6. Kryry třikrát jinak

výsledky

5. 6. Vysoká třikrát jinak

výsledky

4. 6. Hamelika třikrát jinak

výsledky

29. 5. Vršíček třikrát jinak

výsledky

28. 5. Chlum třikrát jinak

výsledky

25.5. 2. kolo OMD mladšího žačtva, Nýřany

výsledky

14. 5. Háj třikrát jinak

výsledky

14. 5. Běh Zelenovským údolím

výsledky

11. 5. 1. kolo OMD mladšího žactva, Nýřany

výsledky

24. 4. Petřín třikrát jinak

výsledky

21. 4. Oddílové závody Plzeň - Petřín

výsledky

20. 4. Běh osvobození

výsledky

10. 4. Běh mravenčí stezkou

výsledky

13. 3. Mistrovství Plzeňského kraje předžactva

výsledky

Trénikové výkony přípravky

Tréninkové výkony dětí z přípravky jsou k nahlédnutí v odkazu.

Výsledky závodů 2021

Běžecký pohár mládeže

konečné pořadí

Král a královna rozhleden v pohybu

konečné pořadí

Bělská pětka

výsledky

20. 11.

Běh Bukovem

výsledky

6. 11.

Běh klatovskou Hůrkou

výsledky

9. 10.

Petřín třikrát jinak

výsledky

3. 10.

Běh lesy babylonskými

výsledky

2. 10.

Mistrovství Plzeňského kraje předžactva

výsledky

26. 9.

Krkavec třikrát jinak

výsledky

25. 9.

Běh Zelenovským údolím

výsledky

25. 9.

Plzeňský kardioběh

výsledky

19. 9.

Finále OMD mladšího žactva, Plzeň

výsledky

12. 9.

4. kolo OMD mladšího žactva, Plzeň - Petřín

výsledky, zpravodaj

9. 9.

8. 9.

Běh Plzeňské teplárenské

výsledky, tisková zpráva

28. 8.

Chodská 1500, Domažlice

výsledky

15. 8.

Víceboj přípravek, Plzeň

výsledky

24. 6.

3. kolo OMD mladšího žactva, Stříbro

výsledky

ke stažení výsledková listina, bodování závodníci, zpravodaj

23. 6.

Běh historickým Stříbrem

výsledková listina

20. 6.

Hamelika třikrát jinak

výsledková listina, tisková zpráva

20. 6.

Vysoká třikrát jinak

výsledková listina, tisková zpráva

19. 6.

Kryry třikrát jinak

výsledková listina

12. 6.

2. kolo OMD mladšího žactva, Nýřany

výsledky

ke stažení výsledková listina, družstva žáci, družstva žákyně, bodování  závodníci

9. 6.


Atleti spolu - Rokycany

výsledky

2. 6.

Vršíček třikrát jinak

výsledková listina

30. 5.

Chlum třikrát jinak

výsledková listina

29. 5.

Výsledky závodů 2020

Běh klatovskou Hůrkou

výsledková listina

10. 10.

Běh babylonskými lesy

výsledková listina

3. 10.

Mistrovství Plzeňského kraje předžactva

výsledky

výsledková listina ke stažení

27. 9.

Vytvořte si webové stránky zdarma!