Termínová listina

Termíny závodů 2021

Chlum třikrát jinak

Plzeň, Rozhledny v pohybu

propozice, plakát závodu ke stažení

sobota 29. 5.

Vršíček třikrát jinak

Litohlavy, Rozhledny v pohybu

propozice, plakát závodu ke stažení

neděle 30. 5.

Krajské mistrovství družstev Plzeňského kraje

Nýřany, mladší žactvo

propozice, nominace závodníků k disciplínám

středa 9. 6.

Kryry třikrát jinak

Kryry (okres Louny), Rozhledny v pohybu

propozice, plakát závodu, tisková zpráva ke stažení

sobota 12. 6.

Vysoká třikrát jinak

Tachov, Rozhledny v pohybu

propozice, plakát závodu ke stažení

sobota 19. 6.

Hamelika třikrát jinak

Mariánské Lázně, Rozhledny v pohybu

propozice, plakát závodu ke stažení

neděle 20. 6.

Běh historickým Stříbrem

Běžecký pohár mládeže 

propozice

neděle 20. 6.

Krajské mistrovství družstev Plzeňského kraje

Stříbro, mladší žáctvo

propozice, nominace závodníků

středa 23. 6.

Víceboj přípavek

Plzeň, Atletický stadion města Plzně

propozice

čtvrtek 24. 6.

Háj třikrát jinak

Aš, Rozhledny v pohybu

propozice, plakát závodu ke stažení

sobota 26. 6.

Chodská 1500

Domažlice, Městský stadion Střelnice, Běžecký pohár mládeže

propozice

neděle 15. 8.

Běh Plzeňské teplárenské

Plzeň, Bolevecké rybníky, Běžecký pohár mládeže

propozice

sobota 28. 8.

Běh osvobození

Plzeň - Litice, Běžecký pohár mládeže

propozice

středa 8. 9.

Krajské mistrovství družstev Plzeňského kraje

Plzeň - Petřín, mladší žactvo

propozice

čtvrtek 9. 9.

Krajské mistrovství družstev Plzeňského kraje - finále

Plzeň, Atletický stadion města Plzně

propozice

neděle 12. 9.

Plzeňský kardioběh

Běžecký pohár mládeže

propozice

neděle 19. 9.

Běh Zelenovským údolím

Běžecký pohár mládeže

propozice, časový program

sobota 25. 9.

Krkavec třikrát jinak

Plzeň, Rozhledny v pohybu

propozice

sobota 25. 9.

Mistrovství Plzeňského kraje předžactva

Plzeň, Atletický stadion města Plzně

propozice, přihlášení závodníci

neděle 26. 9.

Běh babylonskými lesy

Běžecký pohár mládeže

propozice

sobota 2. 10.

Petřín třikrát jinak

Praha, Rozhledny v pohybu

propozice

neděle 3. 10.

Běh klatovskou Hůrkou

Běžecký pohár mládeže

propozice

sobota 9. 10.

Běh Bukovem

Plískov, Běžecký pohár mládeže

propozice

sobota 6. 11.

Běh 17. listopadu

Blovice

plakát

středa 17. 11.

Bělská pětka

Bělá nad Radbuzou , Mistrovství Plzeňského kraje v krosu, Běžecký pohár mládeže

propozice

sobota 20. 11.