Termínová listina

Termíny závodů 2024

3. kolo OMD ml. žáků a žákyň sk.B

Plzeň

čtvrtek 5.9.

3. kolo OMD st. žáků a žákyň

Karlovy Vary

sobota 31.8.

Hamelika třikrát jinak

Rozhledny v pohybu

Mariánské Lázně

neděle 23.6.

2. kolo OMD st. žáků a žákyň

Sušice

sobota 22.6.

2. kolo OMD ml. žáků a žákyň sk.B

Nýřany

středa 19.6.

Běh historickým Stříbrem

Pohár mládeže Plzeňského kraje

Stříbro

neděle 9.6.

Bolfánek třkrát jinak

Rozhledny v pohybu

Chudenice

neděle 9.6.

Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje ml. žactva

Stříbro

sobota 1.6.

Krkavec třikrát jinak

Rozhledny v pohybu

Plzeň

neděle 26.5.

Chlum třikrát jinak

Rozhledny v pohybu

Plzeň

sobota 25.5.

Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje st. žactva

Cheb

sobota 18.5.

1. kolo OMD ml. žáků a žákyň sk. B

Stříbro

středa 15.5.

Vysoká třikrát jinak

Rozhledny v pohybu

Tachov, propozice

sobota 11.5.

Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích mladšího žactva

Plzeň

středa 8.5.

1. kolo OMD st. žáků a žákyň

Cheb, ročníky 2009-2010

sobota 4.5.

Běh zámeckým parkem

Pohár mládeže Plzeňského kraje

Horšovský Týn, propozice

středa 1.5.

Petřín třikrát jinak

Rozhledny v pohybu

Praha, propozice

neděle 21.4.

Běh osvobození

Pohár mládeže Plzeňského kraje

Plzeň - Litice, propozice

středa 17.4.

Běh mravenčí stezkou

Pohár mládeže Plzeňského kraje

Tachov, propozice

neděle 14.4.

Oddílové závody

skok do výšky, skok do dálky, hod medicimbalem

Rokycany, propozice

čtvrtek 11.4.

Vršíček třikrát jinak

Rozhledny v pohybu

Litohlavy, propozice

sobota 23.3.

Halové závody přípravek

Plzeň, propozice

neděle 17.3.

HomeRun Kyšice

Kyšice, propozice

neděle 25.2.

Mistrovství Plzeňského kraje staršího a mladšího žactva

Praha - Stromovka, propozice

neděle 18.2.

Veřejné oddílové závody Kyšice

Kyšice, propozice

středa 7.2.

Veřejné oddílové závody Rokycany

Rokycany, propozice

pondělí 5.2.

Závody mládeže a žactva

Plzeň, propozice

pátek 2.2.

Veřejné závody 100 m

Plzeň, propozice

pátek 26.1.

Veřejné závody vrh koulí

Plzeň, propozice

pondělí 22.1.

Veřejné závody skok daleký

Plzeň, propozice

pondělí 15.1.

Běh partizánskou stezkou

Osek u Hořovic, propozice

sobota 13.1.

Veřejné závody 60 m sprint

Plzeň, propozice

pátek 12.1.

Kardioběh Kateřiny Linhartové

Plzeň

čtvrtek 11. 1.

Vytvořte si webové stránky zdarma!